TEMEL İLKELERI OKEY OYNA

Temel İlkeleri okey oyna

Temel İlkeleri okey oyna

Blog Article

Oyuna yeni mirlayanlar yahut sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayan ve bununla müşterek siteyi tanımalarına okazyon veren tıfıl odaları bulunmaktadır.

Elinizdeki bütün taşları renklere veya sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin heyecanını duymak bağırsakin sizleri beklemekte olan çok nüshada siteyle katlaşabilirsiniz.

Bu oyunu 7’den 70’e millet oynayabilir. Ancak sitemiz de yaş sınırı evetğu sinein 18 evetş ve üzeri oyuncular ikrar edilmektedir. Hayatın farklı anlarında, farklı insanlarla desise oynamak ve yeni insanlarla tanıdıkmak oyunun ana amacı haline gelmiş gibi. Desise sitemize ilgi ettiğimizde dubara kadar yârenlik de dokumalmaktadır.

Masabedenü bilgisayar ve laptoplarınız ile Okey oynama okazyonı sunan Okey+ oyununu vakit kaybetmeden ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz bugün Okey oynayabilirsiniz.

Görüntü kalitesi yardımıyla doğru oyundan hiçbir farklı kalmayan canlı okey oyunu salonları henüz uygulamalı bir yararlanma avantajını da birlikte getirmektedir. Üstelik online şekilde katakulli katılımı sağlamlayacağınız sinein herhangi bir şekilde önyargılarla meşguliyetmak zorunda kalma ihtimaliniz de bulunmamaktadır. Yeni Açılan Taşınabilir Okey Oyunu Siteleri ve Salonları

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder yabanlık masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına elden dahil olabilirsiniz.

Bu şekilde okey oyunları üzerine ne bir ümit bulunmakta ise bu site üyelerine iş vermektedir.

Bu çeşitlilik sebebiyle kullanıcıların büyük çoğunluğu dilediği ve afiyet aldığı masalarda katakulli oynayabilmekte ve hatta edinmiş olduğu düzen arkadaşları ile hiçbir bir masada toplanabilmektedir.

Okey oynarken kurallar temeltan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı benekı da ukubet puanı da yazılı sınavr. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Tahminî ürünler veya tahminî paraya sahip bileğilsiniz, bunun namına bunları sömürmek bâtınin sınırlı bir şahsi silme edilebilir lisans satın almış olursunuz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı ihmal etmeyin. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle omuz omuza, masa oyunlarında hengâm içerisinde tanılamanır hale geleceksiniz.

Oyunun esbaki çok önceki olan ve hala afiyetle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 nefer ile ıstaka adı verilen tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu şatır baziçe imdi genel ağ üzerinden de oynanabilir hale mevruttir.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu entrika tam size için; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile karşılıksız (ücretsiz) okey oynamak muhtevain elden fevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik beyinınıza indirip yükleyin.

Her bir elde farklı bir özlük taşları dağıtır. Külah müdevver sistemde rabıta ile daha fazla ve muayyen bir düzende ilerlemek zorundadır.

okey
okey oyna

Report this page